So Pretty – Tak rozkošný

Autorka: alisanne; Překladatelka: Patoložka; Beta-read: Claire

http://alisanne.insanejournal.com/1222316.html

Slash, PWP

Rozsah: 1845 slov

Popis příběhu: Harry zažije neobvyklý druh trestu.

JKR Disclamer: This story is based on characters and situations created and owned by JK Rowling, various publishers including but not limited to Bloomsbury Books, Scholastic Books and Raincoast Books, and Warner Bros., Inc. No money is being made and no copyright or trademark infringement is intended. This fanfiction was written by alisanne, czech translatin was created by Patolozka.

PP: Pokud jsem to pochopila dobře, tak toto je první HP povídka, kterou alisanne kdy napsala 😉 A není to standardní překlad ode mne, ale povídka mne zaujala, takže… máme tu jedno z mála PWP.

ooOoo

Odvedli mě do nějakého pokoje, oči jsem měl zavázané páskou. ZASE jsem si vysloužil trest a tentokrát jsem věděl, že se něco stane – Snape mi jasně vyložil, že mě potrestá, a to řádně.

Páska zmizela a já viděl, že stojím uprostřed neznámé místnosti. Možná, že to byly Snapeovy komnaty, v centru se nacházela obrovská postel se zmijozelskými zelenými závěsy. Nervózně jsem si olízl rty.

„Sundejte si všechno oblečení,“ zavrčel Snape a já urychleně uposlechl. Neměl jsem tušení, co plánuje, ale výprask by mě nepřekvapil. Celá ta záležitost s myslánkou byla neodpustitelná a já to věděl. Nebylo pro to omluvy. Zasloužil jsem si všechno, co mi chtěl provést.

Páska mi znovu sklouzla přes oči a já byl opět ve tmě. Byl jsem odveden k posteli a postrčen, abych se usadil na jejím kraji.

Zachvěl jsem se, jak jsem na sobě ucítil jeho oči.

„Jaký to půvabný obrázek,“ zavrněl Snape tiše. Hrozivě. „Takový rozkošný chlapec…“

Roztřásl jsem se, jeho hlas mnou vibroval. Okamžitě jsem věděl, kdy si všiml mé reakce, protože se zasmál.

„Nuže, tak je to o mladých chlapcích pravda, že? Vždy jsou tak nadržení. Podívejme se na to, můžeme?“

Slyšel jsem, že se otevřely dveře, a pak jeho hlas dál pokračoval se svým kouzlením. „Lehněte si, pane Pottere.“

Rozpačitě jsem tak učinil, opatrně. Říkal jsem si, že musím být ve středu postele, ale byla tak velká, že to šlo jen těžko odhadnout.

„Věc se má tak, pane Pottere, že jste vážně půvabný exemplář,“ pokračoval. „Vaše rty a ty oči… Nuže, řekněme, že jsem si na vás již myslel. Hodně.“

To asi nebylo žádným překvapením. Taky jsem na něj myslel. Myslel jsem na spoustu lidí.

„Ale nebylo by správné se vás dotknout,“ mluvil dál. „Proti vztahu mezi učitelem a studentem existují pravidla a Albus by nám v tomto směru nic neprominul.“

Což byla taky pravda. Způsob, jakým mě Brumbál vždycky postrkával k Ginny Weasleyové, byl občas až pohoršlivý. To asi proto jsem měl nutkání skrývat své tendence tím víc.

„Ale studenti mohou mezi sebou skotačit, jak jen chtějí, věděl jste to?“

Ano, věděl. Kdo by to nevěděl? Bradavice byly po setmění tím nejnadrženějším místem v okolí. V nebelvírské ložnici jsme měli onanující skupinku alespoň třikrát do týdne a ten, kdo byl nejhlučnější, dostal cenu. Poslední tři štace jsem vyhrál.

„Zbožňuji se dívat na společná setkání půvabných studentů, pane Pottere,“ pokračoval ten hlas. „Jaká to… vzrušující podívaná.

Jo, to se vsadím, pomyslel jsem si a zadumal se nad tím, jestli při akci sleduje své zmijozely. K čertu, oni asi mívali i pravidelné kolejní orgie!

„Takže tento večer mě smíte pobavit vy, pane Pottere. Vy a pár dalších rozkošných studentů.“

Postel se zhoupla a já cítil pohyby indikující, že se na jejím povrchu plazilo čísi tělo. Pak byla ta osoba najednou vedle mě, ale zůstala zticha, jen občasný výdech a vyzařující teplo mi dávalo znát, že tam je.

„Škoda, že nemůžete vidět, jaký je na vás pohled, pane Pottere,“ ozýval se dál ten hlas. „Jste vzrušený a teď budete ještě vzrušenější.“

Můj penis pohltila horká, jako satén jemná ústa a já zasténal. Už jsem líbal mnoho lidí, ale tohle jsem ještě nikdy nedělal. Dokážu ocenit ten půvab. Jen bych si to přál vidět.

„Ano, tak je to rozkošné,“ zamručel Snape. „Ale ještě rozkošnější bude vidět, jak to děláte svému partnerovi. Otočte se, pane Pottere.“

Ústa se ztratila a já se pomalu obrátil. Můj pták už byl vlhký a tvrdý, pulzoval proti prostěradlu, zatímco jsem tam ležel a lapal po dechu.

„Na kolena,“ nařídil Snape poté a tak jsem poklekl. Matrace se pohnula, jak se někdo zřejmě usadil přede mnou.

„A teď se předkloňte, pane Pottere. Předkloňte se a sajte.“

Sklonil jsem hlavu a setkal se s vlhkem. Vyplázl jsem jazyk, abych olízl a ochutnal trpkou chuť.

Něčí ruka navedla něco do mých úst. Byl to penis a byl horký a chvěl se. Řinula se z něj tekutina. Zkusmo jsem ho nasál a ochutnal ještě víc té trpkosti.

„Ničeho se neobávejte. Však vy to pojmete celé,“ slíbil mi vláčný hlas.

Nahnul jsem se blíž a znovu nasál špičku, obkroužil ji jazykem. Vlastník toho ptáka zaskuhral a ještě víc se nasunul do mých úst. Pojal jsem ho. Tuhle věc už jsem trénoval. Věděl jsem, že to pro někoho budu chtít jednou udělat, ale okurky se tomu přesto ani nepřibližovaly.

Cítil jsem, jak se postel znovu zhoupla, a uvědomil jsem si, že to byl ještě někdo další.

„Tak rozkošný,“ broukl Snape. „Krásný pohled, pane Pottere. Vaše rudé rty obklopující nalitý penis.“ Snape zněl chraplavě a bez dechu. Jako kdyby se díval na něco, co opravdu hodně chtěl.

„A teď si myslím, že vám ukážeme, jaké to je, když vám někdo vaše ústa ošuká,“ řekl a jako na povel penis v mých ústech zajel hlouběji. Trochu jsem se přidusil a navalilo se mi, ale pro majitele toho ptáka to byl očividně dobrý pocit, protože teď už stabilně sténal. Přirážel do mých úst a já se pokoušel uvolnit, ale bylo to těžké.

„Hmm. Jste trochu moc napjatý, pane Pottere. Podívejme se, jestli vás dokážeme uvolnit, ano?“

Další posun na posteli a něco se nakratinko dotklo mého pozadí. Ztuhnul jsem, zatímco penis v mých ústech tvrdošíjně narážel do zadní části mého krku.

„Rozvolněte hrdlo, pane Pottere,“ doporučil mi Snape. „Ten falus je pro vaše ústa téměř příliš velký. Ale tím je to celé ještě rozkošnější, že ano? Povzbuzuje to nebelvírského ducha, že?“

Zasténal jsem plnými ústy a vlastník penisu se zachvěl a vpadl do mého hrdla ještě hlouběji. Zalapal jsem po dechu a on byl náhle dál, než jsem si kdy představoval, že dokáže.

Na druhé straně místnosti se ozvalo zasténání. Snape. Že by ho to taky trochu přemáhalo?

„Tak rozkošný,“ vydechl nakonec po několika vteřinách. „Ale teď máme k naplnění ještě něco jiného.“

Začal mě prozkoumávat nějaký kluzký předmět. Prst, nakonec jsem to identifikoval jako prst. Vklouzl do mě a začal se ve mně pohybovat. Bylo to tak dobré, že jsem se začal odklánět od penisu hluboko zanořeného v mém hrdle, jen abych byl tomu prstu blíž, ale penis mě následoval a já byl náhle obklopen ze všech stran.

Další prst a my oba, já i Snape, jsme zalapali v tandemu.

„Ano, hýbej s nimi,“ zasyčel Snape tiše a vlastník těch prstů s nimi zacvičil a ohnul je a já se rozklepal. Pak zasáhl nějaký bod uvnitř, který mě donutil křičet, nebo mě nutil křičet. Jak jsem zjistil, je těžké křičet s hrdlem plným ptáka. Ale ten křik pomohl penisu, aby se zasunul do mých úst ještě hlouběji.

Poté se ty prsty stáhly a já zklamaně zavrčel, dokud se do mého vstupu nevtlačilo něco ještě objemnějšího. Zaběhlo to dovnitř a prostě to tam bylo, pulzovalo. A pak se to pohnulo vpřed – pomalu, opatrně, neúprosně.

„Nemáte ani tušení,“ zaševelil Snape, „nemáte ani tušení, jak sladce teď vypadáte, naplněný až po okraj. Věděl jsem, že budete vypadat právě takto.“

Znovu jsem zasténal a přál si, abych mohl vidět. Chtěl jsem vidět na penis ve svých ústech, ve svém zadku. Chtěl jsem vidět, jak právě teď vypadá Snapeova tvář. Tvář, která vyluzuje takový hlas.

Penis v mé zadnici už byl zanořený až po kořen a jen tam spočíval, chvěl se. Mezi lopatkami jsem cítil pot, trpká tekutina mi zvolna odkapávala ze rtů, jak mezi nimi ten druhý pták pulzoval, najednou bez pohybu.

„Tři rozkošní chlapci,“ povzdechl si Snape. „Ukažte mi, jak dobře můžete vypadat.“

Penis v mé zadnici se pomalu vytáhl a ten v mých ústech prostě zůstal, kde byl. Pak byl můj zadek naplněn, natěsno a zcela a druhý pták přirazil hlouběji. Pohybovali se tam a zpět, společně, oba konce plné trvajícího tlaku a já ho přijímal. Musel jsem. Bolelo to a bylo to nádherné. Ten v mé zadnici znovu a znovu a znovu zasahoval ten bod a já viděl hvězdy. Byl jsem tvrdší než kdy dřív ve svém životě a chtěl jsem, aby to nikdy nepřestalo.

„Měl byste se vidět, pane Pottere,“ zamručel Snape, jeho dech se otřel o mé ucho. Kdy se sem přesunul?

„Právě se vám dostává náležité a skutečné soulože a váš penis je těsně před explozí.“

Jeho dlouhé hbité prsty zatáhly za moje varlata a já znovu vykřikl. A to chvění konečně poslalo vlastníka penisu v mých ústech přes okraj. Jeho penis napuchl a pak byla má ústa plná trpké tekutiny.

„Spolykejte to, pane Pottere! Spolykejte to všechno!“

A já tak učinil, třebaže mi něco z toho steklo po bradě, vyklouzlo z úst.

Pak dostal penis v mém zadku křeč, možná z pohledu na vyvrcholení toho druhého, a přirazil do mě naposledy, než mě naplnil hřejivý proud. V mém penisu to cuklo a pak explodoval, zatímco jsem se nabodl, co nejprudčeji to šlo, na penis v sobě.

Moje záda zasáhla teplá sprška a já slyšel, jak Snape během svého dovršení evidentně přese mě sténá. Otočil jsem tím směrem hlavu a zasáhlo mě to plně do tváře. Jeho sténání bylo tou poslední věcí, kterou jsem slyšel, než mě rozkoš přemohla.

Příští věcí, o které jsem věděl, byly něžné ruce, které mě otáčely, které mě omyly a hladily a držely. Musel jsem ztratit vědomí. Tělo mě bolelo, ale cítil jsem se líp, než jak jsem se cítil za hodně dlouhou dobu.

Zamrkal jsem, když mi sejmuli pásku, a v zorném poli se mi zaostřil Snapeův obličej. Oči mu zářily a vypadal mladší.

„V pořádku, Harry?“ zeptal se a jemně mě pohladil po tváři.

Přikývl jsem.

Pak jsem se rozhlédl a všiml si oblékajícího se Draca a Blaise. Natáhl jsem k nim ruku, abych je zastavil.

„Nechoďte,“ zašeptal jsem, ochraptěle ze všeho toho křiku.

Zaváhali a pohlédli pro ujištění na Severuse. Ten přikývl a usmál se na mě. Když znovu vlezli do naší postele, všechny nás objal a zašeptal: „Děkuji.“

Tiše jsem se zasmál. „To já bych měl děkovat,“ řekl jsem. „Děkuji vám všem, že jste to pro mě udělali.“

Draco se přitulil blíž. „Domnívám se, že můžu mluvit jménem Blaise i mě, že nám bylo potěšením. Klidně nás na další hrátku zase kdykoliv pozvi.“

Blaise se usmál a potvrdil jeho slova: „Se mnou teda počítej.“

„Asi na nějakou tu chvíli ne,“ odvětil můj Sev a líbl mě na vršek hlavy.

V duchu jsem se usmál. Sytý.

~Fin~

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s