A na konci tunelu bylo… světlo X.

Crowley

Fandom Dobrá znamení, Azirafal/Crowley

Výzva č. 10 Zakomponovat poslední viděný/oblíbený/neoblíbený film

X.

Věděli jste, že v Londýně existovalo kino, kde jste při vstupu jako bonus obdrželi květinu? Azirafal to nevěděl a přesto vcházel do malého, útulného sálu s překrásnou, bílou růží v ruce. Crowley žádnou růži neměl, akce se prý vztahovala na jeden kus na pár.

A jak to tak vypadalo, tak podobná květinová záplava nezahrnovala jen kino. Další růži, tentokrát lehounce růžovou, dostal anděl v kavárně, kam si po filmu zašli posedět a zkonzultovat dojmy. A opět to prý nemělo nějaký zvláštní význam, leda by tamější obsluha slavila měsíční výročí svatého Valentýna, ale to by se spíš stalo v Americe než na ostrovech, že.

Třetí růže – rudá – ležela na sedadle spolujezdce v bentley a Crowley nedokázal vysvětlit, jak se tam dostala. Zamumlal jen něco o propracované síti vandalských otrapů, kteří se baví rozhazováním kytek všude kolem sebe, a pak nastartoval a se slovy, že se musí soustředit na řízení, odrazil s autem od chodníku.

Suma sumárum to byl příjemný, květinovou vůní prosycený den. A když k tomu připočteme, že ho Crowley ještě vzal na film, kde vystupovala jistá lidmi přetransformovaná varianta andělů bojující za správnou věc za pomoci plamenných mečů (pozn.: ve volném překladu se jednalo prostě o maraton Star Wars, ale Azirafal si to vyložil po svém, víme?), skoro to nemohlo být ani lepší…

(Další kapitola)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s