They Kiss With Love – Jejich polibky jsou z lásky

https://forineffablereasons.tumblr.com/post/185911087993/aziraphale-and-crowleys-first-kiss-is-about

Autor: darcylindbergh (@forineffablereasons); Překlad: Patoložka; Beta-read: Adelay_from_Rivendell

Fandom Good Omens, ineffable husbands, ficlet, fluff, kissing

PP: Něco krátkého a pěkného, co zahřeje.

ooOoo

by alicerovai

První polibek, který spolu Azirafal a Crowley sdílejí, je o něžnosti. A tom, že k tomu konečně došlo, o pravdě, o tom, čím se stali, o tom se natáhnout k tomu druhému a ten dotek opětovat, o dvou rukách a jednom srdci. Jejich první polibek je o překonání vzdálenosti trvající šest tisíc let. Jejich první polibek je o tom, že jeden druhého neztratili. O věcech, které si po tak dlouhou dobu nedopřáli, o tom, že jsou konečně volní; o věcech, které si tak dlouho odpírali a které mohou konečně oběma rukama dávat, přijímat a oplácet tomu druhému. Jejich polibek je z lásky.

Druhý polibek, který spolu Azirafal a Crowley sdílejí, je o smíchu. O chichotu, který se rodí někde hluboko uvnitř v břichu. Jejich druhý polibek je o úlevě a radosti a o štěstí. Jejich druhý polibek je o šest tisíc let trvajícím sdílení šprýmů. O šesti tisíci letech, které se přerodily v překvapení a radost z toho, že se konečně našli. Jejich druhý polibek je o všech těch směšných věcech, které učinili, o všech těch bláznivostech a nepřístojnostech, které viděli či neviděli, zažili či nezažili. Jejich druhý polibek je o důvěrnosti a útěše, o bortících se zdech, které dávali na odiv ostatním, a které nechali spadnout. Jejich polibek je z lásky.

Jejich třetí polibek je o žáru. O potřebě a o chtíči. Jejich třetí polibek je o vášni a o tělesnosti. O těch dvou nestejných tělech, o tom, že se v temnotě našla, o tom, že obživla a zahořela. Jejich třetí polibek je o hladké kůži na vnitřní straně zápěstí, o kůži na vnitřku stehen, o měkkých záhybech a ostrých kostech; o soli a potu a o stočených prstech. Třetí polibek Azirafala a Crowleyho je o všech možnostech líbání, o polibcích na tvář a na ústa, o rytmických pohybech břicha a pánve. Jejich třetí polibek je o lapání po dechu, o roztažených křídlech a tlukoucích srdcích, o hřmění a jiskření, o pohybu a nádechu a uvolnění. Jejich polibek je z lásky.

Po těch prvních následují další polibky. Polibky omluvné a dané z roztržitosti, polibky dané ze vzteku. Polibky z lásky. Líbají se v dešti a jsou nemožně suší, dokud si nezvolí, že nebudou; líbají se ve sněhu, stulení ve vzájemném teple, s rudými lícemi a popraskanými rty. Líbají se z lásky. Vyměňují si polibky slavnostní i ty zoufalé, polibky z radosti a hlubokého žalu, polibky utěšující i ty ze strachu. A v tom všem je zář a zmar všeho, čeho jsou schopni, všeho, čeho ne. Líbají se z lásky. Dávají si polibky na tvář a na bradu a na konečky prstů a do dlaní, vkládají je na kolena a na modřiny a na břicha a překrývají jimi slzy. Líbají se z lásky. Vyměňují si polibky na dobré ráno a polibky na dobrou noc. Líbají se na rozloučenou, líbají se na uvítanou. Líbají se, aby řekli: Ahoj, našel jsem tě. Ahoj, tady jsem.

Jejich polibky jsou z lásky.

1 thought on “They Kiss With Love – Jejich polibky jsou z lásky

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s